Krótko o firmie

Nasza firma istnieje od 2005 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza rozwiązania informatyczne kierowane głównie do firm z różnych branż.

Jako dostawca usług hostingowych i oprogramowania dedykowanego wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze systemów hostingowych, serwerów wirtualnych, dedykowanych, rejestracji domen oraz wytwarzaniu aplikacji wspomagających sprzedaż i zarządzanie firmą poprzez internet.

Wśród naszych klientów są m.in. Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Lubuski Urząd Wojewódzki, Biuro Senatorskie Stanisława Iwana, Poseł na Sejm RP Zbigniew Pacelt. Ponadto nasze rozwiązania wspierają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Misja pionieri.pl

Pionieri.pl jest projektem w ramach, którego chcemy umożliwić firmom z sektora MSP dostęp do rozwiązań informatycznych, które zarezerwowane są dla dużych i bogatych firm, właścicieli ogólnie znanych marek.

Dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem niezbędnych do tworzenia stron i sklepów internetowych oraz nowoczesnym oprogramowaniem do projektowania i zarządzania kampaniami reklamowymi i e-mail marketingowymi.

Kim jesteśmy

Tworzymy zgrany i kompletny zespół

Marcin

Założyciel firmy, backend developer. Stale pracuje, a jeśli tego nie robi to znaczy, że zaraz zacznie.

Łukasz

Frontend ninja, nie chciał pozować do tego zdjęcia.

Kamila

Opiekunka klienta, otoczy troską, wskaże drogę i przypomni nr konta.

Gosia

Doradca klienta, z doskonałym skutkiem tłumaczy rzeczy niewytłumaczalne.

Krystian

Wideorealizacja i montaż, napisze scenariusz, zorganizuje plan. Dopadnie każdego w CounterStrike.

Ty?

Jesteś programistą lub potrafisz projektować UI i szukasz pracy? Wyślij do nas swoje CV.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zobacz całą ofertę